Організаційні питання для експонентів

РЕЄСТРАЦІЯ

ВАЖЛИВО! До реєстрації допускаються лише учасники, які здійснили 100% оплату.

По прибуттю на виставку перш за все зареєструйтеся на стенді організаторів. Вам видадуть пакет учасника, що включає беджі та карту експозиції.

СТЕНДИ ТА ОБЛАДНАННЯ

Учасник не має права виставляти обладнання за межі його виставкової площі. Демонтувати стенд можна тільки після 17.00 останнього дня роботи виставки.
Після закінчення виставки обладнання повинно бути здане Організаторам в такому ж вигляді, як було прийнято на початку. У разі втрати або пошкодження орендованого обладнання Учасник компенсує цю втрату або пошкодження.

ХАРЧУВАННЯ

Для учасників та відвідувачів працюватиме буфет на території виставкового залу. 

Адміністрація «Експоцентру» і організатори виставки просять утриматися від вживання принесених із собою алкогольних напоїв.

ОХОРОНА

Організатори забезпечують охорону виставки в нічний час

  • 8.10.2015 – з 21.00 до 9.00
  • 9.10.2015 – з 18.00 до 9.00.

З моменту відкриття і до закриття виставки учасники несуть відповідальність за збереження своїх експонатів самостійно. Індивідуальну охорону стенду можна замовити окремо.
Рекомендація: особливо цінні і дрібні речі ховати або виносити з собою.

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА РЕКЛАМНІ АКЦІЇ

Забороняється поширювати рекламні матеріали компаній, які не беруть безпосередню участь у виставці. Додаткові рекламні акції та заходи в рамках виставки надаються за попередньою заявкою та узгоджуються PR-менеджером проекту Іриною Голуб

ТОРГІВЛЯ

«Волонтерский воєнпром» – це виставка. Тож ми наполегливо просимо та рекомендуємо утриматись від розміщення цінників на товарах.

Організатор


ПартнериІнформаційні партнери